Ve čtvrtek 31.1.2019 si žáci devátého ročníku připravili svou vlastní anglickou snídani, tzv. Full English Breakfast, hovorově Fry up. Celé akci předcházela kapitola v učebnici nazvaná FOOD, kde si žáci osvojili bohatou slovní zásobu spojenou s jídlem, vařením, nakupováním surovin a objednáváním jídla v restauraci. Kromě kaloriemi nabité snídaně, která se skládá ze smažených vajec, slaniny, opečeného párku, fazolek v rajské omáčce, smaženého rajčete, opečených hub a topinek z toastového chleba si všichni ochutnali i palačinky podle anglického receptu. Ty se na rozdíl od typických českých palačinek  jedí pouze s troškou moučkového cukru a citronovou šťávou. Všichni zúčastnění si vydatnou snídani užili smiley.