Všichni žáci a zaměstnanci na naší škole mají možnost využit nejnovější verzi kancelářského balíku Microsoft Office 365 Pro Plus na domácích počítačích ZDARMA. Balík Microsoft Office 365 zahrnuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook a dále prostor na cloudovém disku OneDrive o kapacitě 1TB!

Tuto licenci mohou využít všichni zaměstnanci školy a žáci po dobu, kterou zde studují (pracují) a to na maximálně pěti domácích počítačích. Po ukončení studia (nebo ukončení pracovního poměru v případě zaměstnanců) se jim licence automaticky deaktivuje a nainstalovaný produkt již nepůjde využít.

Přihlašovací údaje dostanou žáci ve škole (pokud je již nemají z hodin informatiky).

Pro přihlášení do prostředí MS Office 365 ve webovém prohlížeči zapište následující adresu: https://portal.office.com nebo klikněte na obrázek pod tímto textem a objeví se úvodní přihlašovací stránka.

Při prvním přihlášení je důležité vše správně nastavit – postupujte podle následujícího návodu: Návod pro první přihlášení a nastavení.

Po prvním přihlášení si můžete stáhnout a nainstalovat aplikace do svých počítačů a notebooků podle následujícího návodu: Návod pro instalaci MS Office 365.

Pokud budete mít problémy s přihlášením, ztratíte a nebudete si umět obnovit své heslo nebo budete mít jiný problém se školním MS Office 365, pište na mail: lancova@zs-trest.cz, rádi vám pomůžeme.

Odkaz pro stažení Teams

Návod pro práci v Teams

Práce se zadáním v Teams – návod pro žáky

Menu