proběhl v týdnu před jarními prázdninami ve třídách I. A, I. B.   Srdce jako symbol lásky, příležitost se zamyslet, zastavit se, jak to s tou láskou vlastně máme. Jsme do někoho zamilovaní? Jsme zamilovaní sami do sebe? Jak je to s přátelstvím a chováním k sobě navzájem? Jak udělat radost druhému apod. Nad těmito otázkami se zamýšlely děti z prvních tříd. Mimo jiné vytvářely srdíčkové pexeso, srdíčkový labyrint nebo srdíčkový papírový polštář do kterého házely své vzkazy.

V českém jazyce vznikaly stromy „SRDÍČKOVNÍKY“, do kterých děti psaly krasopisem naučená písmena, v matematice vytvářely automat „SRDÍČKOMAT“, který sbíral pouze srdíčka s výsledkem 10. Nechyběla samozřejmě pohádka a ani taneček.

Děti i paní učitelky prožily pěkný a pohodový týden.  Fotografie