Učíme interaktivně

* Do projektu „Učíme interaktivně – zavádění a rozvoj interaktivních a multimediálních metod výuky v prostředí základních škol kraje Vysočina“ v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost se škola zapojila jako partner Základní školy Havlíčkův Brod, Nuselská 3240, která je příjemce a nositelem projektu.
* Cílem projektu je vytvoření interaktivních hodin pro výuku na základních školách kraje Vysočina, zpracování žákovských prezentací a referátů s využitím interaktivních metod výuky, realizace potřebných proškolení zapojených pedagogů a pořízení nezbytného technického vybavení.
* Cílovými skupinami je 124 učitelů z 21 základních škol kraje Vysočina a 7500 žáků ze zúčastněných škol.
* Harmonogram projektu počítá se zahájením v říjnu roku 2009 a ukončením v dubnu roku 2012.
* Další informace jsou na stránkách www.projektui.cz

Vítězné žákovské referáty našich žáků:

(pro zobrazení prací je potřeba stáhnout program ActivInspire – Personal Edition)

2. místo: Karel Schilhab – Matematické riskuj

4. místo: Filip Lanč – Angličtina pro 4. třídu

5. místo: Gabriela Nováková – AZ kvíz – anglická slovíčka

Dokument v pdf ke stažení: Učíme interaktivně