Už po čtvrté se konal na naší základce Bláznivý den. I tentokrát se některým třídám podařilo vykouzlit parádní kostýmy. Zapojilo se 21 tříd a velkou posilou pro nás byla i třída Kytiček, která si zvolila bláznivé kostýmy.. Mohli jste vidět několik tříd, které by klidně ve škole mohli přespat. V pyžámku dorazili Pyžámkoví kulíšci z prvních tříd, Pyžámkáři z 3. A. Ve 2. A  se nám představili Bláznivci, ve 2. B Mixíci.  3. B šla za Zvířátka a 3. C reprezentovali Sportovci. Povolání si přišli vyzkoušet žáci ze 4. A, zachránit nás mohli Superhrdinové ze 4. B a Herní postavy ze 4.C to také uměly pěkně rozjet. Z  5.C se na chvíli stali Politici. 5. A se nemohla rozhodnout, tak si vzala od všeho trochu. Šesťáci byli kreativní – pirátská 6. A, vyzkoušení různých profesí v 6. B a jak to chodí u holek, zkusili kluci ze 6. C a opačně i holky ze stejné třídy zkusily, jak to chodí u kluků. V noci byste se nechtěli potkat s Hororovými postavami ze 7. B. Jako Černobílá se prezentovala 7. C. 60. léta si připomněli Hippisáci z 8. A.  8. B Kravaťáci se oblékli do parádního. Trochu inspirace z historie oblékání jsme mohli načerpat od Retro třídy 8.C.

Všechny fotografie si můžete prohlédnout a stáhnout ve fotogalerii.