Opět po roce přišel divadelní soubor Třeštíci s nově nastudovanou pohádkou. Tentokrát si vybral hru plnou komických scén a krásných písniček –Tajemství staré bambitky. Ač to tak chvílemi nevypadalo, i tentokrát zvítězilo dobro nad zlem, jak se ve správných pohádkách sluší.  Divadelní soubor pracuje při ZŠ pod vedením p. uč. Kadlecové, p. uč. Vonka a p. J. Fiedlera. Celkem se představilo 19 dětí v různých rolích a dalších 28 dětí v pěveckém sboru; se souborem dále spolupracovali tři bývalí žáci. V takovém počtu byl nácvik poměrně náročný, zkoušeli jsme 3 x týdně před vyučováním, velice nám pomohla dvě podzimní  víkendová soustředění na TZ Zvolenovice a také intenzivní zkoušení v rámci divadelního nocování ve škole na konci listopadu. Premiéra se uskutečnila v předvánočním týdnu, na ni navázalo dalších pět představení určených jako vánoční dárek pro žáky školy a také dvě představení pro rodiče. Věříme, že pohádka potěšila jak malé, tak i velké diváky a naladila všechny na tu správnou vánoční notu. Bez rodičů, kteří obětavě vozili své ratolesti na soustředění, na zkoušky, pomohli s kostýmy nebo potěšili napečenými či nakoupenými sladkostmi, by to ale nešlo a za to jim patří velký dík. Fotografie z představení stáhnete zde. Video z představení si můžete pustit zde.