V pátek 7. 12. 2018  proběhl v naší škole již třetí vánoční jarmark. Během odpoledne se ve škole vystřídalo kolem 600 návštěvníků. Ve školní jídelně se mohli hosté občerstvit ve Vánoční kavárně, kterou připravila Mirka Hamerníková, Renata Honsová, zástupci Spolku Kamarád při DDM, děti navštěvující kroužek vaření  a letos se opět našlo  mnoho šikovných dětí, maminek a babiček, které doma napekly a obohatily nabídku naší kavárny.  V prostorách hlavní chodby prvního stupně  zazněly vánoční písně v podání žáků 2. A, 2. C, 3. C, 7. A a 8. C, vystoupení připravily Mgr. Jana Hochmanová, Mgr. Soňa Skálová, Mgr. Vendula Tůmová. Anglické vánoční koledy nachystala Mgr. Lenka Havelková a žáci  navštěvující konverzaci, duo Adter  – Adriana Šebelová a Tereza Svobodová  pod vedením Mgr. Moniky Kubalové  zacvičily krásnou gymnastickou sestavu, ukázky tanců jive, cha cha, samba a  rumba si  přichystaly taneční páry Michaela Morkusová a Patrik Pöndl, Barbora Smejkalová a Ondřej Černoch.  Výrobky žáků se prodávaly ve  dvaceti osmi stáncích na hlavní chodbě a v jídelně a lze říci, že  nabídka byla opravdu pestrá. Výtěžek z jarmarku poputuje do tříd. Těšíme se zase za rok.

Celá fotogalerie ke zhlédnutí a stažení zde.