Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

V pondělí 22.1. 2024 se na naší škole konalo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterého se zúčastnil rekordní počet soutěžících. V 1. kategorii 6. a 7. ročníků 10 žáků, ve 2. kategorii 8. a 9. ročníků 26 žáků. Úroveň znalostí soutěžících byla velmi vysoká, a to v obou kategoriích.
V 1. kategorii obsadil dělené 2. a 3. místo Jiaming Zhang ze 6.C a Kristýna Tyrnerová ze 7.B. Svými znalostmi a konverzačními dovednostmi porotu ohromila a zaslouženě vyhrála Eliška Tůmová ze 7.C.
Ve 2. soutěžní kategorii za 8. ročník obsadil 3. místo Daniel Šeketa z 8.B, 2. místo jezdovický Adam Šalanda z  8.C a 1. místo Vojtěch Žoudlík 8.C.
Za 9. ročník se o společné 3. místo dělí Veronika Nováčková z 9.B a Joshua Mirčev z 9.A, 2. příčku obsadil Jáchym Žoudlík z 9.A a absolutní vítězkou se stala Karolína Němcová z 9.A.
Karolína a Eliška budou v únoru reprezentovat naši školu na okresním kole v Jihlavě.
Věcné ceny pro vítěze věnovala unie rodičů a Město Třešť, kterým bychom chtěli touto cestou poděkovat. Fotografie