Slavnostní zakončení školního roku 2023/2024

Jako každý rok, tak i letos, jsme se poslední školní den sešli, abychom se rozloučili s našimi deváťáky, kteří po dlouhých devíti letech opouštějí brány naší školy. Z malých dětí se stali mladí dospělí, kteří jsou připravení na nové životní výzvy. Přejeme jim mnoho úspěchů na jejich další cestě životem a věříme, že na naši školu budou vzpomínat s láskou. Zároveň jsme přivítali také naše budoucí prvňáčky, kteří se již určitě nemohou dočkat, až poprvé usednou do školních lavic. Předali jsme ocenění žákům, kteří dosáhli vynikajících výsledků ve studiu, sportu a dalších mimoškolních aktivitách, nezapomněli jsme ani na úspěšné školní kolektivy.
Pro připomenutí atmosféry tohoto dne, jsou k dispozici fotografie.
Děkujeme všem za podporu během tohoto školního roku a přejeme všem krásné a odpočinkové letní prázdniny.