Vážení rodiče, po včerejším mimořádném jednání Vlády ČR byla představena opatření, která mají pomoci zpomalit šíření koronavirové nákazy. Tímto dopisem upřesňuji ta opatření, která se týkají vzdělávání na základní škole a činnosti školní družiny a domu dětí a mládeže.

• Od pondělí 12. října se pro žáky druhého stupně zavádí střídavá distanční výuka. Chlapci a děvčata z šestých a sedmých tříd se budou podle pokynů vyučujících vzdělávat z domova v týdnu od 12. do 16. října, žáci osmých a devátých tříd se budou vzdělávat z domova v týdnu od 19. do 23. října.
  • Zákům, kteří se budou vzdělávat distančním způsobem. bude umožněn odběr obědů ve (pouze k přímé konzumaci ve školní jídelně). Pro vydávání stravy těmto dětem je vyčleněna doba od 13.00 do 13.30 hod. Dnešním dnem jsou všem strávníkům automaticky na dobu distanční výuky obědy odhlášeny a v případě zájmu je nutné si obědy znovu přihlásit.
  •  Výuka na prvním stupni a školní družina budou nadále probíhat ve stávajícím režimu.
  • Do konce října se ruší veškerá zájmová činnost (kroužky DDM, Věda nás baví, kluby pod ZŠ, DDM a ŠD
  • Podzimní prázdniny jsou nově stanoveny do dobu od 26. do 30. října 2020.

S pozdravem PaedDr. Václav Trnka, ředitel školy

Text dopisu ke stažení