Poslední školní výlet strávila 9. C na „svých Zvolenkách“. Čtyři dny plné her, soutěží a sportovních turnajů, nechyběl Bobřík odvahy ani táborák s písničkami při kytarách. Ve středu absolvovala třída únikovou hru v Telči a tam také navštívila Muzeum Vysočiny a Telčský dům. Vše, co se dělo, bylo propojeno do etapové soutěže nazvané Expedice devítka. Většina aktivit byla zaměřena na bilancování společných devíti let. Během různorodých činností deváťáci prokázali, že se znají velice dobře, že si odnesou vzpomínky na spoustu veselých zážitků a téměř jednomyslně se shodli, že nejlepší chvíle prožívali právě ve Zvolenovicích, neboť několikadenní výlety jim přinesly možnost trávit společně hodně času. Poslední den otevřely týmy truhlu, v níž na ně čekal opravdový poklad – kromě sladkostí a originálních medailí „vzkazovník“ s přáními od většiny pedagogů, kteří je učili. Počasí přálo, a tak se všichni vraceli domů unaveni, ale hlavně spokojeni. Fotografie
