Předposlední školní týden ve druhém ročníku

Ve středu 17.6. jely děti na výlet do jihlavské ZOO. Součástí prohlídky celé ZOO byl i výukový program s názvem Zvířecí kuchařka. Děti se dozvěděly, co žere například žirafa, opice, surikata, papoušek…Paní lektorka v závěru výukového programu provedla děti africkou částí ZOO a pověděla jim zajímavosti o složení jídelníčku afrických zvířat. Žáci si rovněž ověřili své znalosti o zvířecí kuchařce ve skupinách. Fotografie
Ve čtvrtek 18.6. za nádherného počasí si děti užily první letošní koupání na Malvínách. I když voda byla přece jen chladnější, radost z příjemně prožitého dopoledne všechno vyvážila a děti se tak naladily na blížící se vytoužené prázdniny. Fotografie
pátek 19.6. se uskutečnila sportovní olympiáda druhého ročníku. Nejprve si všichni žáci odběhali 400 metrů a pak soutěžili ve třech dalších disciplínách – běhu na 50 metrů, hodu míčkem a skoku do dálky. Fotografie
Nejvíce se dařilo těmto dětem:
 Běh na 400 metrů:
1. Matouš Novotný                               1. Nikol Mezerová
2. Luboš Jinek                                       2. Rozálie Boudníková
3. Štěpán Závodský                              3. Eliška Valešová
 Skok do dálky:
1. Matouš Novotný                                1. Rozálie Boudníková
2. Richard Sysel                                     2. Nikol Mezerová
3. Luboš Jinek                                       3. Ema Svobodová
 Běh na 50 metrů:
1. Lukáš Plšek                                        1. Rozálie Boudníková
2. Matouš Novotný                                2. Evelína Knížová
3. Max Budař                                          3. Johanka Šeniglová
 Hod míčkem:
1.  Richard Sysel                                   1. Marie Kodysová
2. Matouš Novotný                               2. Evelína Knížová
3. Štěpán Závodský                             3. Nella Svobodová
Děkujeme třídě 7.A za pomoc při organizaci sportovní olympiády.
Menu