Centrum aktivit 2.B – město Třešť

Druhý lednový týden byla výuka v centrech aktivit ve 2. B zaměřena na seznámení s místem domova – městem Třeští. Děti se dozvěděly, čím je město známé a důležité a jaké poskytuje svým obyvatelům kulturní a sportovní zázemí. V centru Třešť – město módy si žáci vyzkoušeli být zaměstnanci oděvní firmy Vývoj a navrhli, ušili a nacenili své módní oblečení. V centru Třešť – město průmyslu se stali konstruktéry a v centru Třešť – město Betlémů vyráběli svůj papírový betlém podle návodu. Tým žáků v centru Třešť město kultury a sportu poznával památky a přírodní a sportovní lokality pro relaxaci a v centru Třešť – město dopravy se zamýšlel nad důležitostí automobilové dopravy a jejím dynamickém ztvárnění. Ve chvílích odpočinku děti poslouchaly třešťské pověsti a prohlížely si historické fotografie. Fotogalerie.

Menu