Krásy neporušené přírody plné lesů

mohli obdivovat kluci a holky z V. C a V. A na svém dvoudenním školním výletě v obci Panenská Rozsíčka. Mohli jsme využít prostory penzionu Dyje, kde pomohli svým dětem postavit stany rodiče.
Během těchto dnů absolvovaly děti se svými učitelkami výšlapy k pramenům Dyje a na Jelení horu, při kterých plnily spoustu úkolů. Využili jsme krásného počasí k různým sportovním aktivitám a koupání. Během pobytu si děti zkrášlily svá trička metodou savování, hrálo se na kytary a zpívalo, opékaly se buřty, nechyběla noční stezka odvahy ani diskotéka. Všichni jsme si výlet velmi užili.
Děkujeme velmi rodičům, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na zdárném průběhu našeho výletu a paní Novákové z Panenské Rozsíčky, která nám umožnila využít prostor penzionu. Fotogalerie

Menu