Adaptační kurz 2024

Informace a návratka ke stažení (pdf)

Čestné prohlášení (pdf)

Informace pro účastníky ke stažení (pdf)

Bližší informace pro účastníky kurzu

Vážení rodiče,
Vaše dítě přechází od září 2024 na druhý stupeň základní školy, kde na něj čeká řada změn. Především přijde nový třídní učitel, přibydou noví spolužáci z Hodic, Růžené a Kostelce. Při hodinách se bude setkávat s celou řadou pedagogů a zvýší se i potřeba samostatného plnění úkolů a rozhodování. Máme zájem se s Vaším dítětem dobře poznat hned na začátku šesté třídy a tím mu usnadnit první kroky v nové etapě života. Z tohoto důvodů připravujeme již spoustu let pro žáky 6. ročníku nevšední akci v přírodě, která probíhá v autokempu Velkopařezitý v Řásné. Jde o týden plný her, zábavy, zážitků, soutěží, a hlavně komunikativních a poznávacích technik, které pro děti připravují zkušení pedagogové a třídní učitelé.

Základní informace k adaptačnímu kurzu 2024:
Místo konání: autokemp Velkopařezitý Řásná
Datum konání: 9. – 13. 9. 2024
Ubytování: chatky nebo pokoje (součástí vybavení je sociální zařízení, topení a lůžkoviny)
Strava: plná penze + odpolední svačinka + pitný režim
cena: 2950 Kč

Žádáme Vás, abyste do 15. 5. závazně potvrdili účast Vašeho dítěte na adaptačním kursu prostřednictvím návratky (viz. níže)
Příslušnou finanční částku přepošlete na účet školy stejným způsobem, jakým posíláte peníze do elektronické peněženky (= třídního fondu)

• záloha: 1500 Kč do 4. 7. 2024 doplatek: 1450 Kč do 25. 8. 2024
  • částku můžete uhradit najednou do 25. 8. 2023

Do zprávy pro příjemce uveďte KS = 9.

Podrobnější informace (seznam potřebných věcí + tiskopis pro potvrzení lékaře) zašleme na konci června.
Těsně před konáním akce bude dítě odevzdávat čestné prohlášení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti.
Děkujeme za spolupráci a věříme, že tímto kurzem dokážeme Vašemu dítěti zajistit bezproblémový přechod na druhý stupeň základní školy.
PaedDr. Václav Trnka,  ředitel školy