Spolupráce s Domem s pečovatelskou službou

Naše škola navázala opět spolupráci s Domem s pečovatelskou službou. Děti chodily za seniory ještě v době před covidem.

Teď, když se situace uklidnila, můžeme na návštěvy zase. Jednou měsíčně s dobrovolníky vyrážíme zpříjemnit babičkám odpoledne. Hrajeme hry a povídáme si. Dáme si čaj a něco dobrého na zub. Ochutnali jsme výborné věnečky a roládu od paní Martiny Čapkové, která je pro nás všechny nachystala. Některé děti si odnesly háčkované hračky vyrobené jednou babičkou. Naposledy Terezka Kněžíčková a Terezka Hartlová napekly výborné „šneky“ na občerstvení a Dorotka a Barborka Hamtákovy vyrobily krásné dárky pro babičky.

Je to vždy velmi milé setkání pro nás všechny. V březnu máme domluvenou návštěvu zase. Fotografie