V týdnu od šestého do desátého září se 70 dětí šestého ročníku zúčastnilo adaptačního kurzu v Řásné. Absolvovali spoustu aktivit, her a soutěží, díky nimž je jejich třídní učitelé a další pedagogové poznali v jiném prostředí než ve školních lavicích. Všechny děti měly možnost uplatnit své schopnosti a dovednosti, upozornit na své přednosti, být plnohodnotným členem týmu, a tak mu pomoci v boji o prvenství v celotýdenní hře. Program byl velice různorodý – sportovalo se, tvořilo, hrály se hry pro pobavení a zasmání, pracovalo se s buzolou, luštily se šifry, odpovídalo se na vědomostní otázky, nechyběly noční hry… Ve čtvrtek večer pak družstva předvedla dramatizaci vylosované pohádky, na kterou se připravovala celý týden. Ke všeobecné pohodě přispělo i nádherné počasí a určitě také dobré jídlo z místní restaurace. Fotogalerie

Menu