Předposlední prázdninový týden se více jak třicet dětí vydalo na táborové základně Zvolenovice s Bolkem a Lolkem na cestu kolem světa. Různé soutěže a hry přiblížily některé zajímavosti jednotlivých navštívených zemí – dobýval se severní pól, při zdolávání nejvyšší hory světa došlo k setkání s Yettim, den děti strávily mezi Indiány či na Divokém západě, projely jižní Ameriku a navštívily Austrálii. Každý den také připravovala družstva krátké dramatizace na téma související s danou etapou táborové hry, které byl věnován program především odpoledne a večer, zatímco dopoledne se účastníci věnovali buď sportování nebo rukodělnému tvoření. Mnozí si odváželi domů spoustu výrobků, kterými určitě potěšili maminky. Hra vyvrcholila v pátek odpoledne únikovou hrou, která družstva dovedla k objevení pokladu – kufříků plných odměn a dárků. Tábor zakončil táborák a přání, aby se  všichni po roce opět sešli. Program připravila paní učitelka R. Kadlecová, spolu s ní ho realizovali paní učitelka Š. Smejkalová a pan učitel L. Vonka, tvoření měla na starosti paní vychovatelka M. Nováková a moc dobře vařil a také technicky vše zabezpečil pan J. Fiedler. Fotogalerie.

Menu