Slavnostní ukončení školního roku 2022/2023

Poslední den školy jsme se shromáždili s rodiči, dětmi ze školky a našimi žáky, abychom slavnostně ukončili školní rok 2022/2023. Ve svých projevech se starosta města Vladislav Hynk a ředitel školy Václav Trnka rozloučili s žáky devátých ročníků a přivítali budoucí školáky. Za školku promluvila zástupkyně ředitele Alena Marečková.

Pan ředitel také ocenil vybrané žáky, kteří se zúčastnili různých vědomostních olympiád a sportovních utkání a ti následně z rukou pana starosty převzali drobné odměny. Také byli vyhlášeni nejlepší studenti Dominika Štěpánková a Markéta Kodysová a nejlepší sportovci 9. tříd Anna Polednová a Jiří Nevrkla.

Samozřejmě k rozloučení dostali příležitost žáci základní školy Vojtěch Daněk, Matěj Němec a Markéta Kodysová. Děti ze školky přednesly na rozloučení vtipnou básničku.

A už nic nebránilo hlavní části programu, na kterou všichni netrpělivě čekali. Stejně jako každý rok se rozezněly tóny písně Léta prázdnin od Karla Gotta a naši deváťáci předali pomyslnou studijní štafetu malým předškolákům, kteří k nám po prázdninách nastoupí do 1. třídy.

Fotografie

Menu